team

VEMA SEYİRTEPE

Modern çağı, mimari yapıyla bütünleştirdik..

Vema Seyirtepe, Vema İnşaat’ın Urfa’nın en hakim tepesine konumlandırdığı çok özel bir yaşam alanı projesidir. Bulunduğu konum itibariyle şehrin en göz alıcı manzarasına sahiptir.

Sosyal alanlarıyla da adından söz ettirecek Vema Seyirtepe, 6500 m2 yeşil alana sahiptir. Yüzme havuzu, Spor salonu, Türk hamamı, Buhar banyosu ve Saunasıyla size ve ailenize günün yorgunluğunu atabileceğiniz, keyifli zaman geçirebileceğiniz tüm olanakları sağlamaktadır.

Vema Seyirtepe Projesi 4+1 oda sayısıyla toplam 311m2 daire oturumuna sahiptir. Ebeveyn banyosu, Giyinme odası gibi ekstralarının yanı sıra 50 m2 lik salonuyla size ferah ve modern mimarinin tüm güzelliklerini yaşatacaktır. Muhteşem şehir manzarasına açılan oturma odası ve salon size heyecan verici bir görsel şölen sunmaktadır.

Biz Vema Seyirtepe’yi projelendirirken modern mimariden ilham alarak, günümüz standartlarının ötesinde bir mekan hayal ettik. Vema Greenpark'tan sonra Vema Seyirtepe projemiz güzel ilçemiz Karaköprü'ye ve Urfa'mıza , standartların çok üstünde ferah mekanlar ile birlikte sosyal donatıları, kapalı otoparkı ile yaşam kalitesi ve konforunu yükseltmeyi hedef olarak seçmiştir.